Hizmet Başlığı 2

Beton Kemse

Beton Kesme Türkiye’nin Gelişen inşaat sektöründe önde gelen firmamız beton kesim alanında hizmet veren, profesyonelliliğini kanıtlamış ve aranılan firma olma yolunda büyük ölçüde ilerlemiş, başarılı bir şekilde de ilerlemeye devam etmektedir.

Beton kesilirken önemli teknik bilgiler ve çalışmalar tecrübemiz sayesinde projelerin altından kalkmaktayız. Beton kesim işleminde önemli olan ve en büyük avantajları arasında yer alan ayrıcalık çalışma sonrası çalışan bölgede herhangi bir zarar ve çatlak oluşmaz.

Zemine göre farklılık gösterir. Her türlü zeminde rahatça çalışma yapılabilir. Ancak kalınlığının 60cm’yi aşması durumunda beton kesme makineleri cevapsız kalmaktadır. Bu durumlarda Karot Beton kesme yani çürütme yöntemi ile işlemler gerçekleştirilir.

Projelerinizde fikirler değiştirilebilir ve gönül rahatlığı ile farklılık uygulayabilirsiniz. Sizin için araç olan bu düşünce bizim en büyük amacımızdır. Amaçlarımız doğrultusunda yapacağımız her çalışma bizim için önem arz eder ve kraldan daha çok kralcı mantığı ile çalışmalarınıza destek sunarız.

© Copyright 2019 Firma Adı Tüm hakları saklıdır
web tasarım