Hizmet Başlığı 1

Beton Delme

Beton delme demir donatılı veya donatısız beton zeminlerde mermer, granit ve hassas yüzeylerin delişlerinde yüzeye zarar vermeden, tekrar tamirat gerektirmeden her türlü açıda ve her türlü şekilde uygulama işlemine denir. Beton deliş işleminde teknik bilgi ve kullanılan araç gereçler beton delme işlemlerinde büyük bir önem arz eder.

Beton delim işlemi yapılırken bu teknik bilgiler betonun kalınlığı, demir donatılı olup olmadığı, dik ya da yatay oluşu ve bulundu konuma göre teknikler uygulanır.

Beton Delme Uygulama Alanları Günümüz inşaat sektöründe gelişen teknoloji ve makineler bu sektörü bir hayli kolaylaştırmaktadır. Sektörün zorlukları donanımlar ve makineler sayesinde zaman ve iş gücü bakımından yeni bir çağ başlatmıştır. Yapmış olduğunuz projelerinizi uzman ekip ve kadromuzla profesyonel araç ve gereçlerle uygun olmayan imha yöntemleri yerine bizi tercih etmeniz için çalışmakta ve faaliyet göstermekteyiz.

Gelişen inşaat sektöründe teknik bilgi ve teknik ekip anlayışı ile dikkatli çalışma ve olumlu sonuçlarla güven ve teminat vermekteyiz.

© Copyright 2019 Firma Adı Tüm hakları saklıdır